Warum ist es wichtig, Sicherheitszeichen zu haben?

Sicherheitsmarkierung ist eine der Grundlagen für ein klares und sicheres Arbeitsumfeld. Es ist wichtig, Sicherheitszeichen vorzusehen, um Bereiche zu begrenzen, in denen sich Personen bewegen und in denen Fahrzeuge oder schweres Gerät vorhanden sind, um die Möglichkeit von Verletzungen zu begrenzen. Das Tragen von orangefarbenen Westen reicht einfach nicht aus.

Číst dál: Warum ist es wichtig, Sicherheitszeichen zu haben?

  • Změneno dne .

Jak můžete lépe ochránit zaměstnance při požáru?

Firefighters, Fire, Flames, Outside, Outdoor, Water

 

Požáry jsou devastující a často se jim dá předejít důkladnou přípravou. Když už se ale požár vyskytne, jste vy a ostatní zaměstnanci na něj připraveni? Máme pro vás body, které by se nikdy neměli zanedbat. Pokud ve vaší firmě chybí, můžete se domluvit s vedením a některé zavést i u vás.

Číst dál: Jak můžete lépe ochránit zaměstnance při požáru?

  • Změneno dne .

Nosíte notebook v tašce přes rameno? Zauvažujte radši o batohu...

Laptop, Coffee, Arm, Desktop, Notebook, Writing

Pokud s sebou všude taháte svou práci, pravděpodobně na ní potřebujete notebook. Tašky do ruky jsou klasikou pro přenášení notebooků, ale mohou se stát na obtíž, když potřebujete volné ruce, nebo Vás často bolí záda. Proto je vhodnější občas prostřídat tašku přes rameno s batohem, který má v sobě zabudovaný prostor pro ochranu notebooku. V tomto článku Vám řekneme, proč je důležité šetřit svá záda a jak notebook Vám je ničí.

Číst dál: Nosíte notebook v tašce přes rameno? Zauvažujte radši o batohu...

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz