Prosklené vitríny mají široké uplatnění

Ve firemních prostorech nacházejí prosklené vitríny široké uplatnění. Pokud si chcete vystavit různé trofeje, produkty, ale třeba i diplomy, přesně k tomu prosklené vitríny slouží. Působí elegantně, nadčasově a dokonale zapadnou do jakéhokoliv prostoru. Vybrat si navíc můžete z mnoha velikostí a alternativ. V následujících řádcích vám představíme specialistu, jenž se na výrobu takových vitrín specializuje, a prozradíme vám, jaké modely si můžete objednat.

EXPOINT je odborník na prosklené vitríny

Jednou ze společností, která se specializuje na výrobu prosklených vitrín, je EXPOINT. Co se cen týče, ty jsou závislé na tom, jak velkou vitrínu potřebujete, jaké má mít vlastnosti, jaký typ skla zvolíte a zda má disponovat třeba i skříňkou a podobně. Jestliže si vystačíte prezentační vitrínou na zboží, počítejte s cenou okolo 11 000 korun bez DPH. U větších alternativ se cena šplhá i na více ne 18 000 korun bez DPH.

Společnost EXPOINT má ve svém bohatém produktovém portfoliu kromě prosklených vitrín také další produkty, jako jsou vymezovací sloupky, výstavní systémy, reklamní stojany či nájezdy a rampy pod auta.

EXPOINT působí i na Slovensku

Pokud máte firmu také na Slovensku, pro společnost EXPOINT není žádný problém vyrobit potřebné věci pro ni, protože sama působí na slovenském území. Jestliže se chcete podívat na podrobnou nabídku, stačí navštívit webovou stránku https://www.expoint.sk/, kde je uvedené všechno potřebné. Přes kontaktní formulář stačí firmu oslovit a už se domluvíte na podrobnostech, případně můžete udělat objednávku přes e-shop.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4