Aktivizace seniorů a prevence zdravého rozumu

Pravidelný pohyb a trénink paměti je skvělým způsobem, jak se držet v kondici i v pokročilém věku. Aktivizace seniorů je proto velmi důležitým tématem, o kterém je dobré se vzdělávat, i když se této oblasti nevěnujete profesně. Každý má totiž, ať už v rodině, nebo ve svém okolí, osoby staršího věku, o které je potřeba pečovat a není tedy na škodu vědět, co aktivizace seniorů obnáší a jaké činnosti lze v jejím rámci se seniory a lidmi s pohybovým nebo mentálním omezením dělat.

 

Číst dál: Aktivizace seniorů a prevence zdravého rozumu

  • Změneno dne .

Jak můžete lépe ochránit zaměstnance při požáru?

Firefighters, Fire, Flames, Outside, Outdoor, Water

 

Požáry jsou devastující a často se jim dá předejít důkladnou přípravou. Když už se ale požár vyskytne, jste vy a ostatní zaměstnanci na něj připraveni? Máme pro vás body, které by se nikdy neměli zanedbat. Pokud ve vaší firmě chybí, můžete se domluvit s vedením a některé zavést i u vás.

Číst dál: Jak můžete lépe ochránit zaměstnance při požáru?

  • Změneno dne .

Nosíte notebook v tašce přes rameno? Zauvažujte radši o batohu...

Laptop, Coffee, Arm, Desktop, Notebook, Writing

Pokud s sebou všude taháte svou práci, pravděpodobně na ní potřebujete notebook. Tašky do ruky jsou klasikou pro přenášení notebooků, ale mohou se stát na obtíž, když potřebujete volné ruce, nebo Vás často bolí záda. Proto je vhodnější občas prostřídat tašku přes rameno s batohem, který má v sobě zabudovaný prostor pro ochranu notebooku. V tomto článku Vám řekneme, proč je důležité šetřit svá záda a jak notebook Vám je ničí.

Číst dál: Nosíte notebook v tašce přes rameno? Zauvažujte radši o batohu...

  • Změneno dne .

Warum ist es wichtig, Sicherheitszeichen zu haben?

Sicherheitsmarkierung ist eine der Grundlagen für ein klares und sicheres Arbeitsumfeld. Es ist wichtig, Sicherheitszeichen vorzusehen, um Bereiche zu begrenzen, in denen sich Personen bewegen und in denen Fahrzeuge oder schweres Gerät vorhanden sind, um die Möglichkeit von Verletzungen zu begrenzen. Das Tragen von orangefarbenen Westen reicht einfach nicht aus.

Číst dál: Warum ist es wichtig, Sicherheitszeichen zu haben?

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4