Cyklonové odlučovače pro výrobní haly

cyklonové odlučovače

Cyklonové odlučovače jsou neoddělitelným prvkem účinného a dokonalého čištění vzduchu. Díky nim si můžete vychutnat nejvyšší kvalitu stlačeného vzduchu. Toto řešení bude užitečné pro mnoho podniků a společností poskytujících služby.

Co jsou cyklónové odlučovače a je jejich vlastnictví nezbytné pro současný průmysl?

Cyklonové odlučovače jsou v mnoha průmyslových odvětvích první fází procesu úpravy stlačeného vzduchu. Jejich úkolem je odloučit nečistoty a hrubé částice. Zajišťují nejčastěji efektivní filtraci prachu. Tyto typy komponent jsou instalovány za kompresory takovým způsobem, aby odstranily kondenzovanou vodu v důsledku ochlazování stlačeného vzduchu v konečném chladiči kompresoru nebo v potrubích. Je třeba si uvědomit, že výroba a použití stlačeného vzduchu v mnoha službách nebo výrobních procesech vyvolává potřebu jeho nepřetržitého čištění. Důvodem je skutečnost, že ve výrobku, který byl vytvořen stlačeným vzduchem, nemůže být mnoho látek. Jedná se hlavně o různé typy chemických sloučenin. Používají se pro výrobní haly i další průmyslové oblasti.

Odstraňte vlhkost a nečistoty

Je třeba si uvědomit, že mnoho průmyslových odvětví musí mít nejvyšší stupeň čistoty stlačeného vzduchu, takže odstranění přebytečné vlhkosti, stejně jako ropných částic a jiných velkých nečistot, by mělo být základním kritériem pro výrobu a použití stlačeného vzduchu, a to jak ve službách, tak pro průmyslové haly. Stávající restriktivní směrnice Evropské unie vylučují ze vstupu do vyráběných produktů jakékoli velké nečistoty nebo částice oleje a vlhkosti. Jedná se především o kvalitu zboží, které musí být kvůli kontaminaci zneškodněno.

Kvalitní cyklonové odlučovače dodává Tigemma Engineering. Pořídit si zde můžete cyklonové odlučovače TC 3000, TC 5000, TC 6700, TC 8400, TC 10000, TC 11700 a TC 13400. Každý model má jiný odsávaný objem a další parametry, proto je třeba vybírat dle konkrétních požadavků.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4