Ochranné zábrany: jejich význam a přínos

ochranné zábrany

Účelem instalace bezpečnostních zábran ve skladech je zajistit nebo zvýšit bezpečnost pracovníků, ale i případných návštěvníků. Využívat lze systémy ochranných bariér, které jsou nezbytným prvkem zaručujícím bezpečnou práci lidí zaměstnaných ve skladových a průmyslových provozech.

Bezpečnostní bariéry a ochranné zábrany se také používají k ochraně výrobních zařízení a strojů a komunikačních cest. Kromě toho hrají roli blatníků, příček, oddělených silnic, chodců a kanceláří. Používají se ve skladech, chrání před poškozením konstrukčních součástí skladu a příček a zároveň přispívají k efektivnějšímu a rychlejšímu provozu mobilních zařízení používaných ve skladu. Na trhu najdete jak standardní výrobky, tak i speciální prvky, které jsou vyráběny na přání zákazníků v souladu s jejich individuálními potřebami.

Ochranné zábrany jsou ideálním řešením, jak účinně chránit vybrané oblasti strojního parku, provozní činnosti nebo přímo pracoviště obsluhy před možným střetem vozidel uvnitř skladu nebo jiných strojů a zařízení s chráněnými oblastmi. Ochranné bariéry jsou k dispozici v několika variantách výšky sloupku. Po výběru a implementaci vhodných komponent je generovaná bariéra velmi stabilní strukturou, která plní dvě základní funkce: ochrannou - bezpečnost a informace. Všechny bariéry jsou vyvedeny ve žluté barvě. Používat je lze jak venku, tak uvnitř ve skladech, halách a průmyslových budovách, podél cest, na parkovištích apod.

Rovněž se bariéry používají ve skladech a distribučních centrech, kde jsou výrobky na paletách nebo bez palet skladovány na lehkých nebo velkokapacitních regálech. Provedení s jedním vodorovným nosníkem je určeno pro oblasti, kde se pohybují ruční nebo elektrické paletové vozíky apod.

Podniky musí zajistit bezpečnost nejen pro své zaměstnance, ale také pro jiné osoby pobývající ve společnosti nebo v jejich blízkosti, proto musí pro tento účel získat odpovídající vybavení a příslušenství. V našem obchodě máme inovativní ochranné bariéry vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Výsledkem je, že nejen splňují všechny platné normy, ale především jsou mimořádně trvanlivé. Právě tato vlastnost jim umožňuje přežít i v extrémních podmínkách.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4