Pořízení pracovní plošiny krok za krokem

Co je to pracovní plošina a k jakým účelům slouží? Jak zvolit správnou pracovní plošinu? A v jaké společnosti, když je jich takové množství. Je právě Inreka tou pravou nabídkou? To se dozvíte v článku o pracovních plošinách.

K čemu slouží pracovní plošina?

Co je to pracovní plošina a jaký je její účel? Pracovní plošina je zvedací zařízení, které poskytuje operátorovi pracovní místo ve formě prostoru uzavřeného košem nebo zábradlím. Pomocí pracovní plošiny můžete pracovat ve vysokých nadmořských výškách nebo na jiných nepřístupných místech, jako jsou okraje střech, koruny stromů nebo nadzemní elektrické vedení.

Kde si pronajmout nebo koupit pracovní plošinu?

Na internetu najdete nejen mnoho pronajímatelů, ale také prodejců pracovních plošin. Doporučujeme vám proto provést komplexní průzkum trhu s cílem vyhodnotit, která nabídka je pro vás tou nejlepší volbou, a zároveň se snažte vyvarovat podvodným společnostem, které od vás chtějí jen vybrat peníze. 

Proto jsme se rozhodli pro vás provést průzkum trhu. Abychom na vás nevyvolali zbytečný tlak, výsledek našeho průzkumu okamžitě oznámíme. U společnosti Inreka si můžete totiž zakoupit celou řadu vysoce kvalitních pracovních plošin. Inreka je na trhu od roku 1992, za tu dobu splnila ohromující počet zákaznických potřeb. Pokud nastane problém, můžete společnost kdykoli kontaktovat a vždy vám ráda pomůže. Pokud se rozhodnete plošinu koupit, můžete také využít výhodných finančních možností od společnosti. V případě zájmu o krátkodobý pronájem, si můžete užít zvýhodněnou cenu od 900,- Kč za den. 

Jakou pracovní plošinu potřebujete?

Existuje mnoho plošin používaných pro pracovní účely a proto je také musíme rozdělit podle typů práce, které budeme chtít na pracovních plošinách vykonávat. Pojďme rozebrat konkrétní příklady.

Zvedací pracovní plošina instalovaná na přívěsu se vyznačuje jednoduchým ovládáním, snadnou přepravou a co je příjemné, tak také nízkými provozními náklady. Zvedací plošinu lze použít pro účely montáží, údržbu a kontrolu energetických, telekomunikačních, stavebních a technických služeb ve výšce 9 až 28 metrů.

Teleskopická zvedací plošina je také velmi jednoduchá a velmi spolehlivá. Umožňuje pohyb ze země do maximální výšky 20,5 m, disponuje také bočním dosahem 7,5 m až 9,5 m. Tyto plošiny jsou vybaveny kovovými kleci nebo kleci ze skleněných vláken. Mohou být navrženy s dvojitou izolací a využity pro práci při napětí až do 1000 V / 50 Hz.

Pokud potřebujete plošinu využívanou hlavně pro účely montáží, údržby a kontroly energetických, telekomunikačních, stavebních a technických služeb, použijte kloubovou pracovní plošinu, která může pracovat ve výšce 9 až 28 metrů. Výhodou těchto platforem je, že je můžete instalovat na jakýkoliv typ podvozku. 

Pro práci můžete také použít kloubovou teleskopickou plošinu, která dokonale kombinuje výhody kloubových a teleskopických konstrukcí a můžete ji skvěle využívat pro práci. Maximální pracovní výška těchto plošin je 28 metrů a maximální boční dosah je 15 metrů.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4