Sekční vrata objednávejte jen u odborníků

  • Radka Teplá
  • Ostatní

sekční vrata

Pokud hledáte nejlepší garážová vrata v domě, vyberte si z automatických sekčních vrat. Mezi čtyřmi typy garážových vrat jsou nejlepší ty, které jsou vyrobeny z kloubových ocelových segmentů. Sekční vrata jsou pevná a odolná. Snadno se otevírají a nezabírají mnoho místa ani uvnitř garáže, ani před vstupem do ní.

Garážová vrata jsou často umístěna na přední fasádě domu, takže musí odpovídat vnějšímu provedení budovy. Výrobci nabízejí mnoho provedení a způsobů dokončování sekčních dveřních panelů. Garážová vrata jsou významným fragmentem vnější stěny - nejméně 5 m2 (populární rozměry jsou 2,5 × 2 m) této přepážky. Pokud je garáž vyhřívaná, musí být brána také izolována. Stupeň izolace by měl odpovídat úrovni tepelné izolace domu. Brána s izolací by měla být také použita, když garáž (i když není vytápěna) sousedí s obytnou částí. Jedním z argumentů pro bránu s izolací, a to i v nevyhřívané garáži, je to, že panely s pěnovou výplní jsou silnější a tužší. Taková brána bude méně náchylná k deformaci při zatížení, a tudíž odolnější. Silnější brána také lépe izoluje. 

Jak otevřít sekční vrata?

Právě díky této vlastnosti se sekční vrata stala tak populární. Nepotřebují před garáží volný prostor. Mohou být dokonce instalována v garážích, kde je vchod do plotu. Otevírají se v přímce. Segmenty zvednutého křídla jsou nataženy na lanech, sklouznuty na válečcích a schovány pod stropem garáže. Proto, aby bylo možné namontovat takovou bránu, nelze provádět žádné instalace na strop nebo je zabudovat do oblasti asi 3 m od vchodu (výška křídla + 1 m). 

Kde sekční vrata pořídit? 

Sekční vrata nabízí celá řada společností. Pořídíte je v různých cenových relacích. Špičkou ve svém oboru je společnost Spedos. Na trhu je společnost již 28 let. Společnost Spedos vám nabídne veškeré služby spojené s nákupem sekčních vrat. Od samotné konzultace až po záruční i pozáruční servis. 

Dalším možným dodavatelem garážových vrat v Ostravě je společnost Adamont, která svým klientům poskytuje i výrobu na míru, a to vše k dosáhnutí maximální spokojenosti zákazníka.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4