Proč jsou v módě trička bez potisku?

  • Radka Teplá
  • Ostatní

 

bílé tričko bez potisku, bez brandu,Bílá trička bez potisku jsou skvělým základem každého šatníku. Ví to Calvin Klein, ví to H&M a my vám řekneme, jak v jednoduchém bavlněném bílém tričku vypadat nejlépe v každé situaci.

Na sport 

Bílé tričko je skvělé na sport hlavně v létě, pokud sportujete venku. Jelikož bílá odráží slunce, bude bílé bavlněné tričko při sportu vaším nejlepším kamarádem. Zajímavou kombinací je zářivá a výrazná sportovní podprsenka pod bílým tričkem. Že to je jeden z hlavních hříchů módy? Už dávno ne.

 

Na rande

Bílé tričko se skvěle kombinuje s jakoukoliv barvou, ale s černou budou všichni vypadat dobře. Doplňte například černými polokozačkami, černou bundičkou z umělé kůže a uplými černé džínami. Navíc můžete přidat velké náušnice, šátek, kšiltovku a přizpůsobit tento styl své osobnosti.

 

Do práce

Pokud vaše práce nevyžaduje uniformu, nebo vyloženě kostýmek s bílou košilí, je bílé tričko krásný základ outfitu. Barevné sako, nebo svetřík k doplnění a spodní část může být vlastně cokoliv, pouzdrová sukně, kalhoty z kostýmku nebo tmavé džíny. Je to jednoduchý outfit který se s doplňky dá změnit k nepoznání a nepotřebujete k tomu velké množství drahého oblečení.

 

Kam se bílé tričko nehodí

Ano, říkali jsme, že se hodí na každou situaci, ale přeci jen existují situace, kdy si nemůžete dovolit vzít si na sebe bílé tričko, i když nemá žádný potisk:

  • pohřeb
  • národní divadlo
  • něčí svatba
  • soud
  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4