Připravte si ty nejjednodušší dezerty doma

Ovoce, Ovocný Salát, Čerstvý, Bio, Zdravé, Srdce, Misky

Čím jiným si zpříjemnit pobyt doma než jednoduchými dezerty, které potěší jazyk a utiší nervy. My říkáme že nejjednodušší recepty mohou být ty nejlepší a proto jsme vám připravili dva jednoduché recepty abyste je vyzkoušeli sami.

Směs na výrobu zmrzliny


Takovou směs si můžete koupit od profesionálního dodavatele, jako je třeba Adria Gold mražených cukrářských potravin a budete mít vždy dokonalé osvěžení pro děti a hosty. Pokud jste ovšem nakloněni vyzkoušet jednoduchou “nezmrzlinu” doma sami, stačí vám k tomu následující:
- přezrálé banány
- ochucovadlo dle chuti (kakao, vanilkovou esenci, cukr, sladidlo, mátový extrakt, atd.)
- mixér

Nechte zmrazit oloupané banány nakrájené na malé kostky a těsně před podáváním je na chvíli nechte z mrazáku orazit, než je rozmixujete spolu s příchutěmi. Pokud bude směs příliš tuhá, přidejte malé množství alternativního (nebo normálního kravského) mléka. Pokud zmrazíte směs vytvořenou za tepla, konzistence bude jako tuhý nanuk nebo sorbet, který je velmi tuhý a nejde nabírat lžičkou, tak s tím počítejte a případně ji dejte do forem na nanuk.

Ovoce ve formě dezertu


Ovoce je to nejlepší co si můžete dát na ochlazení, doplnění vitamínů a nasycení zároveň. Doporučujeme dát tři druhy vašeho oblíbeného ovoce bez pecek, nakrájených na malé kousky do mísy na salát a buď je váš dezert hotový, jestli holdujete velmi zdravému životnímu stylu, nebo můžete přidat věci navíc. Není nezdravé si přidat kousky vlašských ořechů, nebo mandlí, jiných semínek, a případně si můžete přidat i bílý jogurt pro jemnější celkový dojem. Pro děti je možná dobrý nápad přidat kapku medu, aby se cítili že skutečně mají dezert a ne “jen” ovoce.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme také s magazínem Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4